تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

بانک استخدام - خواستگاری از دختر 16 ساله رییس جمهور با مهریه عجیب! +تصاویر
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  | 
    به روز شده در:
rss

• خواستگاری از دختر 16 ساله رییس جمهور با مهریه عجیب! +تصاویر


لیکس کیبرونی گفته او از سال 2008 به دنبال راهی برای مطرح کردن خواستگاری با مالیا اوباما است.
"مالیا اوباما" دختر باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا با یک خواستگار جسوری مواجه شده که به شکل عجیبی از او خواستگاری کرده است.


بر پایه این گزارش؛ "فلیکس کیبرونی" مرد کنیایی به دختر 16 ساله باراک اوباما پیشنهاد داده در صورتی که پدرش موافقت کند به خواستگاری او بیاید و یک زندگی ساده ای را زیر یک سقف آغاز کنند.

فلیکس وکیل یکی از رسانه های کنیاست که آمادگی خود را برای عقد مالیا اوباما اعلام کرده و مهریه او را 50 رأس گاو، 70 رأس گوسفند و 30 رأس بز قرار خواهد داد.

فلیکس که حاضر نشده تا از سن خودش پرده بردارد گفته او از سال 2008 به دنبال راهی برای مطرح کردن خواستگاری با مالیاست.

وی قرار است طی سفر باراک اوباما در ژانویه آینده به کنیا نامه ای در این رابطه به اوباما بدهد. فلیکس گفته او صادقانه مالیا را دوست دارد و حاضر است همه روش های شیردوشیدن از گاو و گوسفندها و نحوه تهیه کشک را به او یاد دهد.

7 آزمون استخدامی/ نمونه سوالات آزمون های استخدامی با پاسخ

استخدام نیوز -اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی  دارید با مطالعه این سوالات درصدقبولی خود را افزایش دهید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.
كتاب 7 آزمون استخدامی


نظرسنجی

با کدام مدرک تحصیلی بیکار هستید؟


بانک استخدام هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .