تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

بانک استخدام - حادثه فرود منجر به مرگ در ال کاپیتان
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  | 
    به روز شده در:
rss

• حادثه فرود منجر به مرگ در ال کاپیتان

در روز 27 می ، Tyler Gordon از کلورادو با 22 سال سن طی یک حادثه در حین فرود ، 200 متر سقوط کرده و جان خود را از دست می دهد. Tyler Gordon با دو هم طناب دیگر خود در حال صعود مسیر Nose در دیواره ال کاپیتان بودند.

به گفته دوستانش اون قصد داشته تا با فرود به کمپ پایین تر تعدادی از ابزار هایی را که آنجا بودند را با خود بالا بیاورد. به همین منظور آماده می شود تا با تک رشته طناب دو طول را هم زمان فرود رود. همراهان او می گویند که قبل از فرود انتهای طناب را گره زده بوده است .به هر حال وقتی که او آماده فرود می شود و حمایت خود را جدا می کند به یک باره سقوط می کند و به لبه طاقچه ای بزرگ برخورد می کند.

Ryan  هم طناب او فرود می رود و می بیند که  Tyler به طناب وصل نیست ! معلوم نیست که ایا او Giri Giri ( ابزار حمایت و فرود )خود را به طناب وصل کرده بوده یا نه و یا اینکه آن را به اشتباه وصل کرده بود.

تیم امداد و نجات پارک یوسمیتی پس از دریافت گزارش حادثه هر سه سنگ نورد را به بالای دیواره و قله منتقل کرده و سپس با هلی کوپتر به پایین انتقال داده است.

به گفته Evans  نویسنده سایت El Cap Report  متاسفانه درسی که از این حادثه گرفته شده ، کنترل چندین باره ابزار خود و هم طناب شماست .تمامی اعضای تیم بایستی به کارهای هم تیمی خود و فردی که قصد حرکت بر روی طناب را دارد نظارت داشته باشند تا به درستی به ابزار متصل شود .این کار فقط چند لحظه زمان شما را می گیرد و ممکن است باعث نجات جان شما شود .

 

 

منبع : http://www.rockandice.com/lates-news/twenty-two-year-old-dies-in-rappelling-accident-on-el-cap

http://www.dailycamera.com/cu-news/ci_28217335/tyler-gordon-cu-boulder-grad-dies-yosemite-climbing

 

7 آزمون استخدامی/ نمونه سوالات آزمون های استخدامی با پاسخ

استخدام نیوز -اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی  دارید با مطالعه این سوالات درصدقبولی خود را افزایش دهید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.
كتاب 7 آزمون استخدامی


نظرسنجی

با کدام مدرک تحصیلی بیکار هستید؟


بانک استخدام هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .