تبلیغات

شغل,آگهی,استخدام بانک,استخدامی بانک,کاریابی,استخدام شرکت نفت,نتایج استخدامی,سوالات استخدامی,سایت استخدامی,سایت استخدامی ها,استخدام مهندس,استخدامی شرکت شرکت نفت,استخدام دولتی,آگهی رایگان,استخدام دیپلم,استخدام حسابدار,استخدام برنامه نویس

بانک استخدام - تمسخر آیت‌الله جنتی توسط فرمانداران تدبیر و امید!
    بسم الله الرحمن الرحیم   هر روز یک آیه: ..... فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ / خدا بهترین نگهدار است و اوست مهربان ترین مهربانان ( سوره یوسف )  صفحه اصلی  |  ثبت آگهی استخدام  |  تبلیغات  |  تماس با ما  |  نصب تولبار و عضویت  |  rss نسخه موبایل  | 
    به روز شده در:
rss

• تمسخر آیت‌الله جنتی توسط فرمانداران تدبیر و امید!

در جریان همایش فرمانداران و استانداران دولت روحانی ایت الله جنتی بارها توسط فرمانداران و استانداران مورد تمسخر و توهین قرار گرفت.
به گزارش شهدای ایران،  یکی از بد اخلاقی‌های سیاسی که این روزها کمتر رسانه ای به آن پرداخت مربوط به حواشی سخنرانی دبیر شورای نگهبان در همایش سراسری فرمانداران کشور است. در این همایش هنگامی که آیت الله جنتی پیرامون مسائل مربوط به فتنه 88 و انرژی هسته ای صحبت می کند برخی فرمانداران حاضر که خود مجری قانون در شهرستان هایشان هستند اقدام به قطع کردن سخنرانی آیت الله جنتی به شکل زننده ای می کنند.
فایل صوتی این سخنرانی و توهین استانداران به ایت الله جنتی امروز در خبر رادیو پخش گردید.

گفتنی است که رسانه ها اصلاح طلب مدعی هستند که بدنه وزارت کشور و مسئولینش همراه با انها نیستند.
آیا افرادی که سفیران دولت در استان ها و شهرستان های کشور هستند، نباید نسبت به بدیهیات اخلاقی و سیاسی توجیه باشند؟! کسانی که به خاطر انتقادات در جلسات دانشجویی به برخی مسئولین، زمین و زمان را به هم می دوزند و در مورد قائله قم و شیراز یادداشت ها می نویسند و فریاد وا اسلاما سر می دهند، اکنون که به یکی از مسئولین رده بالا و حساس نظام توهین آشکار می شود، چرا خاموشند؟ به نظر می رسد این موضوع بایستی سریعا در دستور کار نهادهای نظارتی قرار گیرد و با خاطیان آن برخورد شود.نباید به راحتی از اتفاق نامیمون همایش فرمانداران عبور کرد، چرا که در صورت عدم برخورد مکفی با چنین رفتارهای زننده مشخص نیست بی حرمتی بعدی کجا خواهد بود و تیرش چه کسی را نشانه خواهد رفت!

7 آزمون استخدامی/ نمونه سوالات آزمون های استخدامی با پاسخ

استخدام نیوز -اگر قصد شرکت در آزمون استخدامی  دارید با مطالعه این سوالات درصدقبولی خود را افزایش دهید « 7 آزمون استخدامی»  کمک بزرگی به شما در جهت آشنا شدن نمونه آزمون و سوالات آن خواهد کرد.
كتاب 7 آزمون استخدامی


نظرسنجی

با کدام مدرک تحصیلی بیکار هستید؟


بانک استخدام هیچگونه مسئولیتی در برابر آگهی های استخدامی منتشر شده ندارد .